Rychlý kontakt/Quick contact
Caviary DaVeR

chsdaver@gmail.com

+ 420 732 948 049

Prostějov, Czech Republic

Tento web je

H+

PostHeaderIcon Jen tak... :)


(foto by Pavlína Rosová)

Dobré odpoledne všem,

je to sice trapné, ale čím dál více zjišťuji, že mám čím dál méně času, proto co to jen půjde, tak se budu snažit už brzy nahrát nové věci ohledně našich morčátek apod, jsem nyní vůbec ráda, když si najdu chvíli pro sebe...

Nicméně pár novinek by stálo za zmínku... :)

V sobotu dne 4.6.2011 se u mne sešli dvě stanice (CHS Princes a CHS SyriuszCavia/PL), které si navzájem povyměňovala morčátka, domů odcestoval Dáreček Od Tří prasátek, tak doufám, že když to byl dárek k narozeninám, že jim bude dělat radost a v chovu ho využijí. :) Tinka si odvezla taky pár pokladů do svého chovu, tak doufám, že jsou všichni na maximum spokojení a že všichni v pořádku dojeli domů. :o)

Co se týče naší stanice - vrh E2 roste jen do krásy a čím dál více se utvrzuji v tom, že maličká opravdu zůstane doma, i když potencionálních zájemců je dost, nicméně i když není lilanda, nese vlohu minimálně pro č.o., tudíž ji časem určitě využijeme. :) U malého se ještě uvidí jak to bude dál, nicméně se mi líbí čím dál více, takže kdo ví... :) Jinak chluby chlub, malý váží 224 g a malá má 234 g, nemají ještě ani 14 dnů a jsou z nich takoví buclíčci. :)

Chtěla bych moc poděkovat Pavlínce, neboť když jsem nedávno dávala inzerát, že sháním lilánky, ozvala se mi a dokonce i nedávno nabídla mláďata, která sice o maminku přišla, ale bojuje a snaží se mrňousky vypiplat... Pavli, moc děkuji za překrásné holčičky, budou nám v chovu dělat jen samou radost a budeme se snažit je piplat dál. :)

Tímto bych chtěla zároveň moc poprosit o pomoc s dopravou, neboť holčiny jsou daleko a záleží mi na nich, proto Vás chci poprosit, jestli náhodou nebudete mít v dohledné době cestu z Prahy sem na Moravu, že by jste je přibalili s sebou? Samozřejmě na dopravném apod se vykompenzujeme, v tom nevidím problém. Budu Vám moc vděčná. Předem děkuji za případnou pomoc. Stačí se ozvat na mail.

Jinak Juka a Dada se nám pěkně kulatí, tak uvidíme co vyklopí za poklady, minimálně od Dady se brzy dočkáme lilánků, tak doufám, že budou pěkní mrňousci, když vrh předtím se tak vyvedl. :)

Přeji všem hezký zbytek slunné neděle. :)

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat