Rychlý kontakt/Quick contact
Caviary DaVeR

chsdaver@gmail.com

+ 420 732 948 049

Prostějov, Czech Republic

Tento web je

H+

PostHeaderIcon Heuréka, letošní vrh je na světě v celé své kráse...
Dobré ráno po deštivém víkendu,

konečně se mi podařilo se prohrabat stránkami a doplnit vrh E2, tudíž už se nemusíme chlubit jen v písmenkách, ale i s veškerými informacemi. :)

Nedávno jsem se zúčastnila olomoucké výstavy, kde jsem byla jen mrknout a drobátko pomoci, nicméně má cesta na tuto výstavu měla jeden hlavní cíl - vyzvednout novou chovnou zvířenu.

Jak to jen bude možné, doplním informace, nicméně dovezla jsem 5 nových morčí a to: Atuma "DaVeR" (děkuji Liduš), Montyho "Z Hvězdné", Dadu "Ducky Piglet" (nepřímý import HU), sheltinku momentálně beze jména a nakonec Lilly "Galathilion", která odcestovala k Radušce. Děkuji moc všem za pomoc s dopravou, moc si toho vážíme!!!

Jinak členské příspěvky jsou zaplaceny, tudíž i oficiálně na klubových stránkách jsme k nalezení. :) Nicméně Špagetka jako kdyby to tušila... :D Bohužel tento vrh bude jen s VP, neboť ani jeden z rodičů není registrován, nicméně nám to nevadí... Miminka se moc povedla a rostou do krásy... :)

Zatím bohužel ještě nemám čím fotit, tudíž se na stránkách budou prozatím doplňovat informace, nicméně vše má svůj čas a jak mám nedostatek času, je to složitější jak dříve.

Ač nerada, musím se rozloučit, ale brzy už bude zase co číst. :)

Přeji všem příjemný den v novém pracovním týdnu.

S pozdravem V.

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat